KONST / Litografier / Färglitografi 13914356
nr 1391 4356
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Vintermotiv, Stockholm. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 40x50cm, yttermått inklusive ram: 59x68cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:21:45
15/4 16:51:49
100 kr
19/4 17:54:27